E-SHOP - www.koberce.sk - KOBERCE, MATRACE, PVC, ZÁCLONY

Môj košík
0 €
Zobraziť
0
 

Naše benefity

Garancia vrátenia tovaru až 15 dní
Garancia vrátenia tovaru až 15 dni, čiže doba dlhšia ako udáva zákon o ochrane spotrebiteľa č.102/2014. Ak sa rozhodnete vrátiť tovar podľa našich obchodných podmienok, peniaze vám budú  vrátene najneskôr do 14 dní . Tovar môžete vrátiť až do 15 dní od jeho prevzatia bez udania dôvodu. 

 

Výmena tovaru až 21 dní
Pokiaľ zistíte, že Vám tovar z rôznych dôvodov farebne nevyhovuje, zašlite nám ho a my Vám ho vymeníme za iný dostupný tovar v našom e-shope.  Tovar zašlite bezpečne zabalený  na našu adresu: KOBRAJ - zásielkový obchod, Alejová 18, Košice a my vám ho vymeníme za iný tovar podľa Vašich požiadaviek. Tovar na dobierku nebude prijatý !


 

Kvalitná prezentácia
Prezentáciu nášho tovaru poskytujeme vo vysokej kvalite obrázkov, s vysokou farebnou a štrukturálnou vernosťou a detailami.  Takmer každý náš ponúkaný tovar si sami  fotíme a snažíme sa poskytnúť čo najviac informáciu k ponúkaným  produktom.

 

Presná kalkulácia ceny
Náš e-shop Vám zobrazuje ceny nielen na merné jednotky ako sú bežné metre, ale zároveň Vám zobrazuje presnú informáciu o cene za m2. Stačí si vybrať požadovanú šírku a presnú dĺžku metráže v bežných metroch.
 

 

Veľká časť tovaru dostupná skladom
Sme e-shop, ktorý má za sebou sieť maloobchodných predajní, zásoby ktorých sú Vám okamžite k dispozícii. Snažíme sa udávať čo najpresnejšie informácie o dostupnosti tovaru. Z dôvodu neustálej zmeny stavu je objednávka  platná až po záväznom potvrdení dostupnosti tovaru e-mailom.

 

Zasielame vzorky tovaru
U metrážnych tovaroch máte možnosť si nechať zaslať vzorku koberca za účelom zistenia kvality, štruktúry a iných vlastosti, ktoré nie sú 100% zreteľné z vyhotovených obrázkov. U tovarov kde je táto možnosť aktívna je zobrazená ikona objednaj si vzorku. 

Metrážne koberce    Kancelárske koberce   PVC Krytiny  Kusové záclony  Ortopedické matrace  Záclony kancelárse Stoličky  Parkety  Laminát Kusovky  Matrac detský

Pre Vás
FacebookGoogle +
Newsletter
Chcete od nás odoberať newsletter s aktuálnymi ponukami?