Naše benefity

Garancia vrátenia tovaru až 15 dní
Garancia vrátenia tovaru až 15 dni, čiže doba dlhšia ako udáva zákon o ochrane spotrebiteľa č.102/2014. Ak sa rozhodnete vrátiť tovar podľa našich obchodných podmienok, peniaze vám budú  vrátene najneskôr do 14 dní . Tovar môžete vrátiť až do 15 dní od jeho prevzatia bez udania dôvodu. 

 

Výmena tovaru až 21 dní
Pokiaľ zistíte, že Vám tovar z rôznych dôvodov farebne nevyhovuje, zašlite nám ho a my Vám ho vymeníme za iný dostupný tovar v našom e-shope.  Tovar zašlite bezpečne zabalený  na našu adresu: KOBRAJ - zásielkový obchod, Alejová 18, Košice a my vám ho vymeníme za iný tovar podľa Vašich požiadaviek. Tovar na dobierku nebude prijatý !


 

Kvalitná prezentácia
Prezentáciu nášho tovaru poskytujeme vo vysokej kvalite obrázkov, s vysokou farebnou a štrukturálnou vernosťou a detailami.  Takmer každý náš ponúkaný tovar si sami  fotíme a snažíme sa poskytnúť čo najviac informáciu k ponúkaným  produktom.

 

 

Presná kalkulácia ceny
Náš e-shop Vám zobrazuje ceny nielen na merné jednotky ako sú bežné metre, ale zároveň Vám zobrazuje presnú informáciu o cene za m2. Stačí si vybrať požadovanú šírku a presnú dĺžku metráže v bežných metroch.

 

 

Veľká časť tovaru dostupná skladom
Sme e-shop, ktorý má za sebou sieť maloobchodných predajní, zásoby ktorých sú Vám okamžite k dispozícii. Snažíme sa udávať čo najpresnejšie informácie o dostupnosti tovaru. Z dôvodu neustálej zmeny stavu je objednávka  platná až po záväznom potvrdení dostupnosti tovaru e-mailom.

 

Zasielame vzorky tovaru
U metrážnych tovaroch máte možnosť si nechať zaslať vzorku koberca za účelom zistenia kvality, štruktúry a iných vlastosti, ktoré nie sú 100% zreteľné z vyhotovených obrázkov. U tovarov kde je táto možnosť aktívna je zobrazená ikona objednaj si vzorku.