Kto sme

Kto sme

Žiadni nováčikovia!

      Pozeráte sa na náš moderný e-shop s kobercami a podlahami a napadá Vás otázka, či nie sme príliš mladá, alebo neskúsená firma?  Buďte bez obáv ! Pôsobime na trhu už viac ako 15 rokov a okrem tohoto internetového obchodu, prevádzkujeme ešte aj ďalšie úspešne e-shopy - www.dobrymatrac.sk , www.dobrylovec.sk a www.zaclony.sk .
      Predpokladáme, že by ste nikdy nenakupovali tovar v tzv. „garážovej“ firme, pretože riziká takéhoto nákupu sú zrejme. Oproti tomu, naša firma je zárukou stability a istoty v internetovom obchodovaní. Prevádzkujeme aj sieť maloobchodných predajni so skúsenými pracovníkmi, ktorí sa tiež podieľajú na plnení vaších  želaní. Preto aj naša online podpora je na vysokej profesionálnej úrovni. Naši pracovníci vás pri vybavovaní objednávky kontaktujú a pri realizácii objednávky poradia a zrealizujú podľa vašich požiadaviek.

Portál www.koberce.sk je samostatná prevádzka firmy Interiér invest, s.r.o. ktorá prevádzkuje aj maloobchodné predajne 12 predajní KOBERCE.sk na Slovensku. (Bývale predajne KOBRAJ  a KOBERCE TREND na Východnom slovensku). ( viď.predajne). Väčšinu ponúkaného tovaru držíme skladom, resp na naších predajniach.  Náš portál je zameraný široku škálu podlahovín, ako sú koberce a PVC podlahy, samozrejmosťou sú kusové koberce a široký výber súvisiaceho príslušenstva a bytových doplnkov. Keďže patríme medzi najväčších predajcov firmy Materasso, určite vás potešia matrace a rošty Materasso.
Naša spoločnosť má 55 vlastných zamestnancov, predajné plochy majú rozlohu spolu viac ako  6000 m2. 

Sídlo zásielkového obchodu www.kobece.sk je v budove KOBRAJ, Alejová ulica 18, Košice.

Kontaktné údaje: https://www.koberce.sk/o-stranke/kontaktne-udaje/