Kto sme

Žiadni nováčikovia!

      Pozeráte sa na náš moderný e-shop s kobercami a podlahami a napadá Vás otázka, či nie sme príliš mladá alebo neskúsená firma?  Buďte bez obáv! Pôsobíme na trhu už viac ako 15 rokov a okrem tohto internetového obchodu prevádzkujeme aj ďalšie úspešné e-shopy:
www.dobrymatrac.sk, www.dobrylovec.sk, www.zaclony.sk a pre klientov z Českej republiky portál www.hezkekoberce.cz.

      Predpokladáme, že by ste nikdy nenakupovali tovar v tzv. „garážovej“ firme, pretože riziká takéhoto nákupu sú zrejmé. Oproti tomu, naša firma je zárukou stability a istoty v internetovom obchodovaní. Prevádzkujeme aj sieť maloobchodných predajni so skúsenými pracovníkmi, ktorí sa tiež podieľajú na plnení Vašich každodenných želaní. Preto je aj naša online podpora na vysokej profesionálnej úrovni. Naši pracovníci Vás pri zadávaní objednávky kontaktujú a pri jej realizácii odborne poradia a vybavia ju podľa Vašich presných požiadaviek.

Portál www.koberce.sk je samostatná prevádzka firmy Interiér invest, s.r.o.. Ceny produktov na našom e-shope sú často výhodnejšie ako na maloobchodných predajniach KOBERCE.sk.  Naša firma Interiér invest, s.r.o., zároveň prevádzkuje aj 12 maloobchodných predajní KOBERCE.sk  na Slovensku. (Bývalé predajne KOBRAJ  a KOBERCE TREND na východnom Slovensku). ( viď.predajne). Väčšinu ponúkaného tovaru držíme skladom, resp. priamo na našich predajniach. Náš portál je zameraný na širokú škálu podlahovín, ako sú koberce a PVC podlahy, samozrejmosťou sú kusové koberce, behúne, rohože a široký výber súvisiaceho príslušenstva a bytových doplnkov. Keďže patríme medzi najväčších predajcov firmy Materasso, určite Vás potešia matrace, rošty a postele Materasso.
Naša spoločnosť má 55 vlastných zamestnancov, predajné plochy majú rozlohu spolu viac ako 6 000 m2. 

Sídlo zásielkového obchodu www.KOBERCE.sk je v budove KOBRAJ, Alejová ulica 18, Košice.

Kontaktné údaje: https://www.koberce.sk/o-stranke/kontaktne-udaje/