Vrátenie tovaru

Nesplnil objednaný tovar Vaše predstavy? Nie ste spokojní s farbou, materiálom alebo Vám nesadol rozmer? Vôbec si nemusíte robiť starosti, tovar nám môžete bez problémov vrátiť. Na vrátenie tovaru bez udania dôvodu máte právo 14 dní. U kusových kobercov Vám dáme na rozmyslenie dokonca celý rok!
Podmienky vrátenia tovaru bez udania dôvodu nad rámec zákonnej lehoty a to 365 dní, nájdete TU.

Podrobné informácie ako postupovať pri vrátení dodaného tovaru Vám prinášame nižšie:                    


1. Neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis

Napíšte nám na: info@koberce.sk
alebo zavolajte na +421 918 888 515
Rýchlemu priebehu pomôžete ak si vopred pripravíte číslo objednávky.
 

2. Vyplňte formulár pre vrátenie tovaru
Formulár pre vrátenie tovaru nájdete na našej stránke alebo Vám ho zašleme na e-mail, ktorý ste uviedli v objednávke. Formulár je potrebné vytlačiť, vyplniť a následne vložiť do balíka s vráteným tovarom. Pokiaľ dôvod vrátenia nechcete uvádzať, nevadí, o vyplnený formulár Vás poprosíme aj v tomto prípade, urýchlite tým proces vrátenia. Ak formulár nemáte možnosť vytlačiť, do zásielky nám priložte aspoň číslo objednávky a číslo  bankového účtu, na ktorý Vám pošleme späť peniaze po prijatí tovaru na sklad. Stiahnite si a vytlačte FORMULÁR3. Zabaľte dôkladne tovar
Vrátený tovar očistite, uveďte do pôvodného stavu a starostlivo zabaľte!
Zásielku zabaľte tak, aby sa nepoškodila počas prepravy a dôkladne ju zalepte páskou.
Do balíka nezabudnite priložiť vyplnený formulár.

 

 

4. Vrátený tovar nám zašlite späť na adresu:
KOBRAJ - zásielkový obchod
Alejová 18
040 11 Košice, Slovensko
Tovar je možné vrátiť aj osobne na ktorejkoľvek našej predajni!

 


5. Čakajte
Akonáhle skontrolujeme stav vráteného tovaru, budeme Vás informovať o ďalšom postupe. Našim zákazníkom sa snažíme maximálne vyjsť v ústrety a preto si zvoľte sami čo pre Vás predstavuje najlepšie riešenie. Buď Vám vrátime peniaze na účet alebo Vám zašleme nový tovar z našej ponuky.

 

 

Vrátenie bez udania dôvodu žiaľ nie je možné pri metrážnom tovare (metrážne koberce, behúne, PVC podlahy ) nakoľko sa jedná o tovar prispôsobený presne na mieru pre zákazníka.